Kaunimad hetked Sinu elus!

Ilutulestike vaatemänge pakkuvas firmas Tulekild Ilutulestikud töötavad oma ala parimad professionaalid. Oleme tegelenud ilutulestikega alates aastast 1996 viies ellu ja kujundanud ilutulestikke aastavahetustel, jaanipäevadel, suurüritustel, festivalidel, pulmades, firmapidudel, sünnipäevadel jne.

Meie eesmärk on pakkuda professionaalset teenust, mille tulemuseks on Kaunimad hetked Sinu elus 🙂. Esimesena Eestis hakkasime pakkuma elavast tulest tuleskulptuure, mis on tänaseks saanud paljude ürituste traditsiooniliseks osaks. Kümme aastat tagasi töötasime välja väike ilutulestiku brändi „oma tuli“, mis on aasta-aastalt leidnud aina enam poolehoidu nii valdade, firmade kui ka eraklientide hulgas.

Alates aastast 2002 on meil tihe koostöö teater Vanemuisega. Oleme teostanud selle aja jooksul väga erinevaid ja huvitavaid pürotehnilisi lahendusi ja eriefekte. Kõige suuremaks välja kutseks on loomulikult olnud muusikal “Ooperifantoom” kus on kasutusel nii klassikalised kui ka kõige erilisemad püroefektid 🙂

Tulekild Ilutulestikud jätkusuutlikkuse aluseks on Tulekild Ilutulestikud teenuste ja toodetega rahul-olevad kliendid ja kõrgesti motiveeritud ja kvalifitseeritud töötajad. Klientide rahulolu põhineb kvaliteedil, mis on saavutatud Tulekild Ilutulestikud põhiväärtuste järgimisel.
Tulekild Ilutulestikud põhiväärtusteks on pakkuda kliendile kauneimaid ja ohutumaid vaatemängu soovitusi, pidada lubatud pakkumisest kinni, hoida positiivset ja avatud suhtlemist, teha oma armastatud tööd kõrge professionaalsusega.

Tulekild Ilutulestikud toodete ja teenuste kvaliteet on määratud ühelt poolt ettevõtte töötajate kompetentsuse, kasutatavate tööprotsesside ja ressursside mõistliku ning eesmärgipärase kasutamisega ning teiselt poolt kliendi ootuste ja nõudmiste professionaalse teenindamisega.

Võtke meiega kindlasti ühendust 🙂

Rubriigid