Tulekild pulmakampaania pruutpaar 2022 🙂 #pulmad2022!

Iga aasta on olnud Tulekild Ilutulestike pulmakampaania pulmapaariks värskelt abiellujad. Aastal 2022 on meie pulmapaar Reeli ja Lauri 🙂 Nende pulmapidu toimub 16. juuli Tulivee´l.

Ning peatselt peale seda saame jagada ka emotsioone, pilte ning videosid 🙂

Lauri ja Reeli kirjutasid meile väga armsa loo 🙂

Nagu ikka käivad asjad ootamatult. Samas teadsin juba meie esimesel kohtumisel aastate eest, et võtan selle naise ära 🙂 Võttis oodatust küll kauem aega, kuid see hetk ja selle ehedus oli seda ootamist väärt. Nimelt 2021 aasta detsembris üllatasin oma naist koduaias keset lumelükkamist ootamatu abieluettepanekuga. Te võite elavalt ette kujutada, kui mees kodustes tööriietes põlv lumehanges teeb oma elu tähtsamat otsust, hing härdust täis ja tulevase naise esimene reaktsioon oli temale täiesti omase huumoriga “lollakas”. Seda vastust kuuldes, teadsin sisimas, et see on kindel JAH! Kogu see hetk oli nii meielik – lihtne, armas ja samas romantiline – täpselt nagu meie armastus.

Sama joont üritasime hoida ka pulmade korraldamisel, et ei mõtle üle ja juhindusime esimesest ära tundmisest. Samuti oli ka nii Tulekild püromuusikaliga. Meile meeldis koheselt nende tehtud tuleshowd. Olime kindlad, et meie pulmas peab olema tuld, leeki, kärtsu, rocki. Kõike seda suutis Tulekild meie valitud muusika taktis taevalaotusele kanda ja pakkuda. Oleme siiralt tänulikult teie paindliku ja individuaalse lähenemise ning võimsa tulevärgi eest!

Tervitades,

Lauri ja Reeli

#tulekild #tulekildilutulestikud #pulmad #püromuusikal #tulevärk #ilutulestik

***************************************************************************************************************************************

2022 aasta hooajal toimunud pulmad rõõmustasid meid taas soojade emotsioonidega 🙂 Meil oli palju kauneid kohtumisi pruutpaaride, video- ja fotograafidega ja pulmakorraldajatega.
2022 hooaja säravam pulm oli Tulekild Ilutulestike 2022 pulmapaari Reeli & Lauri pulmpidu Tulivee imekaunis restoranis merekaldal, 16ndal juulil 2022.a. Reeli & Lauri pulmapeole elas kaasa ka ilmataat, kes kostitas pulma tõeliselt kauni vikerkaare ja päikeseloojanguga. Täname siinkohal fotograafe (Maarja Roosimaa ja Valdur Rosenvald, Rosenvald Photography, rosenvald.com) kauni pildiseeria eest, mis annab edasi need soojad emotsioonid sellest kaunist pulmapeost. Täname Sind taas imelise koostöö eest pulmaisa Tõnis Milling. 

 

Tulekild Ilutulestikud püromuusikali video Reeli & Lauri pulmapeo tulevärgist (youtube)!

 

Vaadake 2021 pulmakampaaniat Maarika & Arvo 50s pulmaaastapäev 30.juuli 2021 Oko Restoran,

Viimsi Vaadake 2020 pulmakampaaniat Mari-Liis & Ranno 22.august 2020 Puurmani mõisas

Vaadake 2019 pulmakampaania, Kätlin ja Kuldar tulevärki 24.august 2019 Villa Müllerbeckis 🙂

Vaadake 2018 pulmakampaania, Kaia ja Benjamin tulevärki 24.august 2018 Sangaste lossis 🙂

Küsi pakkumist või esita meile mõni oma soov ning me anname endast parima kauneima ilutulestiku teostamiseks teie pulmapeol 🙂

Saada meile kiri: info@tulekild.ee, helista: 55518440 või saada päring:

Saada päring siit!

 
Rubriigid