24.august 2019.a. toimus Kätlini ja Kuldari Tulekild Ilutulestikud teostatud kaunis pulmatulevärk Villa Müllerbeckis. 
 
Me täname Kätlinit ja Kuldarit südamest, et nad osalesid meie selle aasta pulmakampaanias 🙂 Kui alustasime tulevärgi planeerimisega, siis Kätlin ja Kuldar kirjutasid järgmist:
Meie, Kätlin ja Kuldar, oleme ehe näide armastusest esimesest silmapilgust, mis on kestnud juba viis aastat. Viie aasta täitumisel tegin suure sammu ning palusin Kätlini kätt. Kui juba selline samm sai ette võetud, siis ikka korralikult. Samal päeval otsustasime, et soovime enda pulma korraldada imelises Villa Müllerbeckis ja suurelt. Loomulikult ei saa üks korralik pulmapidu ilma ilutulestikuta. Siinjuures mainin ka seda, et olen suur ilutulestiku fänn ning kui midagi ostan, siis otsin alati parima valiku. Tutvusime kõigi võimalike ilutulestiku pakkujatega, kuid kõige rohkem jäi meile silma Tulekillu püromuusikal. Ennekõike jäid nad silma enda suure valikuga nii klassikalise pulma ilutulestikuga kui ka püromuusikalidega. Tulekilluga oli samuti väga mugav suhelda – nad vastasid alati kiirelt kirjadele ning andsid head nõu. Lõpuks otsustasime valida püromuusikali „Ellie Goulding – Love Me Like You Do“. Pakutav püromuusikal on väga romantiline, mis täpselt sobitub meie planeeritava pulmapäevaga.
 
Vaadake ka Kätlini ja Kuldari pulmakampaania lehekülge:
 
Kätlin Rahuelu & Kuldar Rahuelu
Koht: Villa Müllerbeck
Pulmaisa: Õhtujuht Veiko Veiert
Videograaf: TEIK
Drooni video: Martin Hunt
Fotograaf: Evelyn Kungla Photography
Püromuusikal: Tulekild Ilutulestikud
Pürodisainer: Lauri Jalukse
 
#tulekild, #püromuusikal, #tulevärk, #pulmailutulestik, #tuleshow, #tulekildilutulestikud, #pulmatulevärk, #villamüllerbeck, #pulmad

Ilutulestiku ala on kaunistatud küünaldega ja sisaldab alguse osas vulkaane ja tuleskulptuuri SÜDA 🙂

Rubriigid